טיפוח פנים הרכב

ריפודים ובדים שונים בפנים הרכב סופגים הרבה אבק, לכלוך מבחוץ ושאר לכלוך יומיומי.

1. הסר את הלכלוך הגס

ראשית, הוצא את שטיחוני הרכב ושאב את הלכלוך הגס. 

טיפ:

לצורך ניקוי האבק הגס מההדשבורד ולוח השעונים, מברשת עם רכה עם שערות צמר תהיה יעילה מאוד בהגעה לפינות , קצוות שקעים וחריצי אוורור. 

2. נקה בעזרת "מנקה פלסטיק בפנים הרכב"  SONAX XTREME Cockpit cleaner

SONAX XTREME Cockpit cleaner matt effect מנקה, מתחזק, ואוטם את כל רכיבי הפלסטיק הפנימיים. הוא מונע חשמל סטטי, ומספק אפקט מניעת אבק ומגן מפני התחדשות מהירה של הלכלוך. מראה המט המקורי של הדשבורד נשמר, ומונע השתקפויות על השמש הקדמית. הדרך הפשוטה ביותר ליישום המוצר הוא עם פד המיקרופייבר לניקוי הרכב  SONAX Care pad for plastics.

3. "מנקה מקצועי לפנים הרכב" SONAX XTREME Interior cleaner לכל סוגי הבדים 

"מנקה מקצועי לפנים הרכב" SONAX XTREME Interior cleaner מנקה ביסודיות מושבים, שטיחים, כיסוי דלתות פנימיים, שטיחונים, וכיסוי פנים הגג. המוצר בטוח לשימוש במגע עם כל חומר. בנוסף, המוצר מספק נטרול ריחות מהיר ולטווח ארוך - מעלים ריחות סיגריות, חיות, ושאר ריחות לא נעימים.

רסס את החומר על האזורים המלוכלכים ויישם באמצעות הפד לניקוי הרכב SONAX Care pad . לכלוך עיקש ניתן להסרה באמצעות ספוגית או מברשת רכה.

לאחר כמה דקות, השתמש במטלית חלקה מסיבים (למשל . SONAX Microfibre cloth PLUS) לניגוב הלכלוך. כאשר המשטח יבש, מומלץ לשאוב פעם נוספת או להבריש החוצה שאריות.

Products

תרסיס לניקוי ריפודים מקצועי. מיוחד לכל סוגי הבדים כולל אלקטנרה.
מק"ט תכנים
02063000 400 מ"ל
ג'ל לחידוש והגנה על רכיבי פלסטיק חיצוניים לא צבועים, כמו פגושים ופסי עיטור חיצוניים. חלקיקים ננו מיקרוסקופיים החודרים עמוק לתוך המשטחים ומגנים עליהם לאורך זמן וכן מרעננים את הצבע והברק העמוק המקוריים. אידיאלי גם עבור צמיגים ורכיבי גומי. מתאים לחלקי פלסטיק בכל הצבעים.
מק"ט תכנים
02101410 250 מ"ל
פותח במיוחד לניקוין הגייני ברכב ובבית. מסיר בקלות לכלוכים עקשים מעיטורי פנים הרכב, מושבים, ריפודי גג וכו'. מנטרל ומחסל ריחות רעים לרבות עשן. מנקה אפילו כתמים עיקשים מחלקי פנים הרכב, ריפודי מושבים וריפודי התקרה.
מק"ט תכנים
02212410 500 מ"ל
מנקה ומתחזק את כל חלקי הרכב הפלסטיים הפנימיים. מונע חשמל אלקטרוסטטי ודוחה אבק. מחדש ומתחזק את משטחים בגימור מט וגימור גרגירי בסוגים רבים של מכוניות (אפקט "תחושה רכה"). משאיר ניחוח מרענן. ללא סיליקון וללא ממיסים.
מק"ט תכנים
02832410 500 מ"ל
המנטרל ריחות האולטימטיבי לרכב. מנטרל מגוון רחב של ריחות ומשאיר ריח מרענן ביותר.
מק"ט תכנים
02922410 500 מ"ל
בעדינות ויסודיות מסיר גם את הלכלוכים העיקשים ביותר מחלקי פנים הרכב, ריפוד מושבים, כיסויי טקסטיל וגג הרכב. משאיר ניחוח מרענן.
מק"ט תכנים
03212000 500 מ"ל
מטלית יעילה שאינה משאירה סימני מריחה על המשטח. לשימוש על משטחים חלקים: השתמש במטלית לחה לניקוי, או כשהיא יבשה לניגוב ולהסרת שאריות פוליש. לשימוש על משטחים עם טקסטורה או טקסטיל: השתמש במטלית לחה )לקבלת התוצאות הטובות ביותר מומלץ עם מנקה הפנים של SONAX)
מק"ט תכנים
04165000 1 kpl
מברשת ניקוי בעל עיצוב ארגונומי לניקוי יבש ורטוב של בדים וניקוי עדין ויסודי של משטחי עור חלקים.
מק"ט תכנים
04167410 103 g
98% פוליאסטר, 11% פוליאמיד, מפשט כל טיפול ניקוי. מאפשר יישום אחיד של חומרי הטיפוח. מתאים במיוחד לניקוי פנים הרכב.
מק"ט תכנים
04172000 1 kpl
מברשת בעלת זיפי גומי רכים אשר אוספים ביסודיות פרוות בעלי החיים ובמקביל שומרים על המשטחים המטופלים.
מק"ט תכנים
04914000 1 kpl
מסיר במהירות , אך בעדינות, את הכתמים הקשים ביותר כגון: גריז, שמן, או כתמי זפת מריפודים ושטיחים, ללא השארת סימנים. מסיר שאריות דבק ומדבקות.
מק"ט תכנים
06532000 300 מ"ל

Videos

צבע הרכב נחשף כל הזמן למפגעי מזג האויר ולשאר מפגעים סביבתיים

צבע הרכב נחשף כל הזמן למפגעי מזג האויר ולשאר מפגעים סביבתיים