ניקוי ותחזוקת הפלסטיק

Unpainted פגושים, פסי עיטור חיצוניים דשבורד ומשטחי פלסטיק אחרים מחוץ ובתוך הרכב, דוהים עם הזמן ומקבלים מראה שחוק. עם המוצרים לטיפוח פלסטיק ניתן להשיג מראה מקורי וחדש ואף לספק למשטח הגנה מפניח מפגעים סביבתיים.

1. טיפוח חיצוני

שטוף ויבש את הרכב. יישם שכבה קלה של הג'ל לחידוש פלסטיק  SONAX XTREME Plastic Gel על חלקי הפלסטיק השחורים (ללא צבע) עם מטלית רכה או ספוגית. נגב שאריות עם מטלית. 

2. טיפוח פנים

תלוי באפקט הרצוי, רסס ספריי סקאי SONAX Cockpit spray lemon או "מנקה פלסטיק לפנים הרכב" SONAX XTREME Cockpit cleaner matt effect על מטלית רכה ושפשף קלות על הדשבורד. ספריי הסקאי  SONAX Cockpit spray lemon מספק מראה מבריק, כאשר "מנקה פלסטיק לפנים הרכב"  SONAX XTREME Cockpit cleaner matt effect אינו מוסיף על הברק הטבעי של הרכב. שניהם מספקים אפקט של דחיית אבק. 

Products

ג'ל לחידוש והגנה על רכיבי פלסטיק חיצוניים לא צבועים, כמו פגושים ופסי עיטור חיצוניים. חלקיקים ננו מיקרוסקופיים החודרים עמוק לתוך המשטחים ומגנים עליהם לאורך זמן וכן מרעננים את הצבע והברק העמוק המקוריים. אידיאלי גם עבור צמיגים ורכיבי גומי. מתאים לחלקי פלסטיק בכל הצבעים.
מק"ט תכנים
02101410 250 מ"ל
לניקוי כל מרכיבי הפלסטיק ותא הנהג. שומר על מראה המט המקורי של תא הנהג ומונע השתקפויות לא רצויות. דוחה אבק. בעל ניחוח מרענן. נטול סיליקון.
מק"ט תכנים
02832000 300 מ"ל
מנקה ושומר על כל רכיבי הפלסטיק בפנים הרכב. ניחוח לימון מרענן וברק חדש. בעל אפקט דוחה אבק, אנטי סטטי ומתחזק גם אביזרי עץ. נטול סיליקון. בריח לימון.
מק"ט תכנים
03433000 400 מ"ל
מרענן את הצבע לטווח ארוך ושומר על מרכיבי הפלסטיק החיצוניים ברכב. יישום קל ונקי עם מתאם ספוגית בקצה הבקבוק .
מק"ט תכנים
04091000 100 מ"ל
אידאלית לגימור משטחי צבע. בעל יכולת ספיגה גבוהה של שאריות ווקס ופוליש. לתוצאות מיטביות מומלץ להשתמש במטלית כשהיא יבשה.
מק"ט תכנים
04162000 1 kpl
מטלית יעילה שאינה משאירה סימני מריחה על המשטח. לשימוש על משטחים חלקים: השתמש במטלית לחה לניקוי, או כשהיא יבשה לניגוב ולהסרת שאריות פוליש. לשימוש על משטחים עם טקסטורה או טקסטיל: השתמש במטלית לחה )לקבלת התוצאות הטובות ביותר מומלץ עם מנקה הפנים של SONAX)
מק"ט תכנים
04165000 1 kpl

Videos

צבע הרכב נחשף כל הזמן למפגעי מזג האויר ולשאר מפגעים סביבתיים

צבע הרכב נחשף כל הזמן למפגעי מזג האויר ולשאר מפגעים סביבתיים