טיפוח גלגלי הרכב

זיהום הכביש ו"אבק" הברקסים נדבקים בקלות לגלגלי הג'אנטים - וזה כואב לכל בעל רכב... בנוסף, זה גם מזיק לגלגלים: במוקדם או במאוחר , שאריות אלו יחדרו ללכה וישאירו כתמים שקשים מאוד להסרה. גם  באשר לצמיגים, כדי לשמור על מראה רענן ובוהק, יש לנקות ולטפח.

1. רסס את מנקה הג'אנטים SONAX XTREME Wheel cleaner full effect

מנקה הג'אנטים SONAX XTREME Wheel cleaner „full effect“ מגיע לכל החרכים והפינות הכי נסתרות ומסיר את הלכלוך העיקש ביותר. מנקה הג'אנטים, שזכה כמנצח בבדיקות מגזין הרכב המוביל Auto Bild , בטוח במגע עם כל סוג של חומר. לאחר ההתזה צבע החומר משתנה לסגול: אפשר לו לפעול בין 2 ל-4 דקות. במגע עם הלכלוך, מנקה הג'אנטים משנה צבעו לסגול וזאת אינדיקציה לכך שפעילות החומר יעילה. חומר זה נטול חומציות ובעל ניחוח לימוני. לכלוך דביק במיוחד מוסר בעדינות ויסודיות בעזרת מברשת הג'אנטים הייעודית.

2. שטוף ביסודיות

שטוף את הגלגלים לאחר מכן בעזרת לחץ מים והנח לגלגל להתייבש או נגב לייבוש. 

3. יישם ג'ל להברקת צמיגים SONAX XTREME Tyre gloss gel או רסס Tyre gloss spray

אי אפשר להסתפק בג'אנט מבריק וצמיג עם מראה שחוק. למראה שחור עמוק, מט עדין, ובוהק אלגנטי, השתמש בג'ל  SONAX Xtreme Tire gloss gel או בתרסיס SONAX XTREME Tyre Gloss Spray והנח לחומר המיושם לעשות את העבודה.

לא רק הברקה: מוצרים אלו גם מגנים על הגומי מפני התבקעויות ודהיית הצבע.

Products

מנקה הג'אנטים הכי טוב שיש ללא כל ספק!
מסיר לכלוך חזק במיוחד, גם לכלוכים עיקשים במיוחד כגון שמנים, שאריות גומי ועוד. מתאים לכל סוגי החישוקים מפלדה, סגסוגת וציפוי כרום.
מק"ט תכנים
02302000 500 מ"ל
מספק ברק עמוק ומראה רטוב למשך מספר שבועות. מתחזק את הגומי ומונע התבלות ודהייה. מתאים לכל סוגי הצמיגים. לרסס שכבה דקה ולאפשר לחומר להיתפס על הצמיג.
מק"ט תכנים
02353000 400 מ"ל
לחישוקי סגסוגת קלה, פלדה, ציפוי כרום וחישוקים מלוטשים. טכנולוגיית הגנה היברידית חדשנית. מספקת ציפוי שקוף לטווח ארוך. מבוסס על ננו טכנולוגיה. מגן מפני כתמי שמן, מלח, מים ולכלוך פשוט מחליקים החוצה. עמיד ל- 5 שטיפות לפחות.
מק"ט תכנים
02361000 250 מ"ל
לניקיון יסודי גם באזורים קשים לגישה על פני חישוקי הגלגל.
מק"ט תכנים
04175410 1 kpl

Videos

צבע הרכב נחשף כל הזמן למפגעי מזג האויר ולשאר מפגעים סביבתיים

צבע הרכב נחשף כל הזמן למפגעי מזג האויר ולשאר מפגעים סביבתיים