ערכת חידוש לפנסי הרכב SONAX

ערכה חסכונית לשחזור ידני של פנסים דהויים, צהובים ופלסטיים. בשתי פעולות פשוטות מסיר צהבת, עמימות ושריטות. מספק גם שכבת הגנה ואיטום לטווח ארוך.

משחזר את הבהירות המקורית של הפנס. מבטיח נסיעה בטוחה יותר מבחינת ראות. מספיק לשימוש ל-2 פנסים. 

מק"ט: 04059410
תכנים: 85 מ"ל
חזור לחיפוש המוצרים

מידע על מוצר נוסף:

הוראות שימוש

הוראות שימוש: שטוף את המשטח המבוקש בטרם הטיפול וכסה את אזורי הקצה סביב מכסה המנוע, כנפיים, רדיאטור ופגושים.

שלב 1 צחצוח (אופציונאלי)- הרטב את פדי פרח ליטוש P5000 במעט מים ושפשף את הפנס בתנועה מעגלית עד שיווצר משטח מעט מט אחיד(תמונה 1). המשך להרטיב את הפנס במהלך השפשוף. הסר את שאריות השפשוף בעזרת מטלית הפוליש המצורפת.

שלב 2 פוליש- מרח ממשחת Polish1 על הצד הלבן של ספוג הפוליש (תמונה 2)וצחצח תוך הפעלת לחץ בינוני את הפנס עד להשגת הברק הרצוי (תמונה 3). הוסף משחה ככל שנדרש. נגב את שאריות הפוליש בעזרת מטלית הפוליש לבדיקת התוצאה (תמונה 4).

שלב 3 איטום- שפשף את מטלית האיטום (Protect 2) על האזור המצוחצח (תמונה 5) וחכה שיתייבש כ-30 דק'. אין לנגב ולגעת שוב. מטלית איטום אחת מספיקה לשני פנסים.

שים לב: ניתן לוותר על שלב 1 (צחצוח) בעת טיפול בפנסים אחוריים. אין לנסות להסיר שריטות עמוקות בעזרת ניר שפשוף גס. הדבר יסיר לחלוטין את שכבת הלכה המצפה את הפנס, דבר שיגרור חזרה מהירה של שריטות ובלייה מהירה. פנסים עם שריטות עמוקות, סדקים או בלויים קשות עשויים שלא לחזור למצבם המקורי אחר יישום המוצר.