כוכב מרוצי הראלי קן בלוק מצטרף ל-SONAX

SONAX וקן בלוק נמצאים בשותפות ארוכת טווח וחובקת עולם שהחלה בתצוגת SEMA 2016 בלאס וגאס. שיתוף הפעולה החל בינואר 2016

בעונה הקרובה, SONAX תופיע על הפורד פוקוס RS של קן בלוק ועל כל בגדי צוות המרוץ "הוניגאן" באליפות העולם ראלי קרוס FIA.
בנוסף, השימוש היומיומי במנקי הג'אנטים של SONAX, פולישים ומוצרי טיפוח וניקוי אחרים מבטיחים מראה מושלם של כל רכב מרוץ ורכבי הצוות. קן בלוק יקבל את מעריציו בתאי SONAX באירועי התצוגה השונים - כולל של תצוגת SEMA ו - Tuning World Bodensee שיתקיים במאי 2017 ליד משרדי המטה של SONAX בנויבורג שבגרמניה. מעבר לכך, השותפות עם קן בלוק היא לב ליבו של קמפיין שיווק בינלאומי. להמשך מתוכננים גם קמפיינים משותפים עם נותני חסות נוספים של הקבוצה, "פורד" ו"מונסטר".

מעל ל-250 מיליון צפיות ביוטיוב

קריירת הראלי של קן בלוק מלאה הצלחות בסדרות הראלי וקרוס ראלי הבינלאומיים השונים. עם זאת, הנהג האמריקאי זכה לפרסום בינלאומי בזכות סרטוני ה “Gymkhana” המרהיבים שלו שהתפשטו ברחבי העולם כמו אש בשדה קוצים עם יותר מ 250 מיליון צפיות. ב 2016 הסרטון  "מגרש המשחקים האולטימטיבי והפראי של קן בלוק " השיג לבדו יותר מ 21 מיליון כניסות ביו טיוב.
נכון לעכשיו, קן בלוק וצוות המירוץ של "הוניגאן" מתחרים באליפות העולם ראלי קרוס FIA. שם הם נתמכים ע"י "פורד" ושותפים ידועים אחרים כמו "מונסטר אנרג'י".
החל מ2017 קן בלוק ינסה להשיג נקודות בתחרויות המירוץ הפופולריות כשגם SONAX לצידו. בנוסף מרגש יהיה לראות אילו סרטונים מטעמו יגרמו לרעש ב 2017 - הפעם עם האותיות האדומות של SONAX.