קיימות

קיימות

על מנת שחברות ומותגים יזכו להצלחה בת יותר מ 60 שנה כפי שזכתה לה SONAX יש לכלול מרכיבים שונים בניהולם. מההתחלה, שהיא כבר לפני יותר ממאה שנה, הקבוצה מאופיינת באחריות כלפי החברה והסביבה. כמו חברות מודרניות ובינלאומיות אחרות אנחנו מרוכזים בנושאים שלהם השפעה ניכרת על המטרות של קיימות והצלחה.

אחריות סביבתית 

באופן שוטף, פיתוח מוצרים ותהליכים עסקיים ב-SONAX מכוונים להגנה ושימור של משאבי טבע וחברה. הדבר ניכר בהשתתפותה הפעילה ביוזמה רחבת היקף תחת השם Responsible Care.
שנה אחרי שנה SONAX מתעדת ומפרסמת את עמידתה בתנאים גבוהים אלו ובכך מבטיחה גם שקיפות מקסימלית. 

פרס מטעם עיריית נויבורג 

בשנת 2005 העיר נויבורג העניקה את הפרס הסביבתי שלה לקבוצת החברות הופמן.

המדד העיקרי של פרס זה הוא שמירה על  ערכי הגנת הסביבה - במיוחד בפעילויות של שימור אזורי מכרות של צורן .  וכן ביצוע ביוטופים בתחום על ידי הופמן מינרלים שהיא חברת האם של SONAX ומקורו של המותג SONAX.

יעילות לוגיסטית

רעיונות ותוכניות שהתגלו ככלכליות ע"י קבוצת החברות הופמן , מיושמות הלכה למעשה. דוגמה אחת היא המערכת המורכבת שלנו למחזור מים ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר, מה שהפחית באופן דרמטי את צריכת המים בעת תהליך הייצור. התוצאה של חסכון זה במים ואנרגיה במהלך הייצור מביאים באופן ישיר לעלייה בתפוקה והפחתה בעלויות, שהם הכרחיים לבסיס הכלכלי של החברה. עם זאת, רק הגנה פעילה על הסביבה מספקת בסיס עתידי ודאי להתפתחות הכלכלית היציבה של החברה.

Neuburg, 10th May, 2012