רעיונות מבריקים למען ההצלחה של היום ומחר

צוות המחקר והפיתוח של SONAX לא חוסך במאמצים כדי להפוך מוצר טוב לטוב יותר. שוב ושוב החדשנות השגורה בפעילותה של  SONAX מייצרת דינאמיות לחברה  וצמיחה למותג, וכן מושכת את תשומת הלב של השוק כולו.

המוצרים של SONAX עומדים ברף האיכות הגבוה ביותר של הייצור בגרמניה ומועדפים על פני מתחרים בזכות תוצאות מצוינות וביצועים יוצאים מגדר הרגיל. עובדה זו מודגשת שנה לאחר שנה במבדקים ובפרסים מוצלחים של מוסדות עצמאיים כמו DEKRA או GTÜ ובתוצאות המצוינות במבדקי מוצר שנעשים באופן קבוע על ידי הוצאות לאור גרמניות בתחום הרכב כמו  “Auto Bild”, “auto motor und sport” ו - “Auto Zeitung” שמדגישים את היכולת הגבוהה של SONAX במחקר ופיתוח.
הביצועים המשכנעים של מוצרי SONAX הולכים יד ביד עם השמירה על הסביבה: כל המוצרים עומדים בנהלי האיחוד האירופאי, ובנהלים הסביבתיים הנוקשים של ה - ÖNORM.
פעילויות המחקר והפיתוח של SONAX מכוונים לקידום ומיצוי יכולת הביצוע של המוצרים.

 

פעילות המחקר והפיתוח של SONAX מכוונת למוצרים המספקים ביצועים אופטימליים 

כמה דוגמאות לכך הם מנקי השמשות (שמכילים חומרים פעילים שפותחו במיוחד לרמת הניקוי הנדרשת או המוצרים החדשים לתא הנהג והריפודים נטולי חומרי הנעה. חלק מהמוצרים אף מאושרים ע"י רפואת העור. SONAX בפעילותה העסקית, משלבת חשיבה מקיפה וחשיבות גדולה לאחריות סביבתית והגנה על הבריאות.